• Rakvere KUNGLA Lasteaed

Eliis Rakvere Kungla lasteaedrohelinekoolkiusamisest_vabakstervist_edendav_lasteaedhea_algushea_lasteaia_teerajaja

Kõige tähtsam uni lapse jaoks on ööuni

Oktoobris toimus Rakvere lasteaedade ühiselt korraldatud roherännaku raames veebiseminar «Väikelaste ja laste uni», millel esines psühholoog ja unenõustaja Kene Vernik. Seminari otseülekandest oli võimalik osa saada Kungla, Rohuaia, Triinu lasteaia ja eralasteaia Kaur töötajatel ning seminari järelvaatamine oli nelja lasteaia lastevanematele avatud kahe nädala jooksul peale seminari.

Veebiseminari eesmärgiks oli luua jagatud inforuum, kus õpetajatel ja lastevanematel oleks võimalus saada uuemat uneteemalist infot, arutleda magamise tähtsuse üle, seada kahtluse alla une ja magamisega seotud levinud traditsioone ja leida vastus sellele kõige põletavamale küsimusele – kas lapsed siis peavad lasteaias magama või ei?

Loe lähemalt: https://virumaateataja.postimees.ee/7898478/koige-tahtsam-uni-lapse-jaoks-on-oouni