Uudiste arhiiv  KUNGLA LASTEAIA LAPSED ROBOTEXIL 1.DETS. 2018  Heategevus - Virumaa loomade varjupaik  Kõrvitsad loomaaiale 2019  Lasteaia mäele valmis terrass.  Roheline reede

Rühmade töökorraldus 4. -12. juuni 2020

NB! Töökorralduses võib ette tulla muudatusi sõltuvalt sellest, kui palju lapsi tegelikult kohal käima hakkab! Täname juba ette mõistva suhtumise eest.

Infot saate alati tel: 55 671 937.

Avatud rühmad on:

1. Õõkullipere – seal mängivad Muumi ja Öökulli rühma lapsed

2. Sipsik – seal mängivad Sipsiku ja pooled Päikesejänku rühma lapsed

3. Pipi – seal mängivad Pipi ja pooled Päikesejänku rühma lapsed

4. Poku – seal mängivad Mõmmi ja Tähekese rühma lapsed

5. Mesimumm – seal mängivad Mesimummu rühma lapsed

6. Karupoeg Puhh – seal mängivad Karupoeg Puhhi rühma lapsed

7. Krõll – seal mängivad Krõlli ja Lepatriinu rühma lapsed

Lgp. Lapsevanemad !

Mai kuu (2020 a.) lõpuni jätkub laste lasteaeda toomisel ja sealt viimisel sama põhimõte - vanem annab lapse üle ja võtab vastu õues. Täpsemat infot saab oma rühma õpetajalt.

Lgp. Lapsevanemad !

Edastame Rakvere Linnavolikogu 18.03.2020 otsuse:

Peatada alates 1.aprillist 2020.a. kuni Rakvere linnavolikogu uue otsuseni Rakvere linna poolt arvete esitamine Rakvere linna munitsipaallasteaedades ja huvialakoolides vanemate poolt tasumisele kuuluva osa eest.

ROHERÄNNAK KUTSUB OSALEMA !

Üritus on kõigile tasuta !

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele seoses COVID-19 haiguste levimusega maailmas

27. veebruar 2020 - 15:11

Terviseamet edastab koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele soovitused, kuidas vähendada õpilaste ja haridustöötajate nakatumise riski ning takistada uut tüüpi koroonaviiruse COVID-19 võimalikku levikut.

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele (PDF)

Varsti lõpeb koolivaheaeg ning kooliõpilased ja ka lasteaialapsed, kes koos vanematega käisid reisil, tulevad taas kooli / lasteaeda. Reisil viibinute hulgas on kindlasti ka neid, kes käisid HiinasPõhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), JaapanisSingapurisLõuna-KoreasIraanis, kus nüüdseks on tuvastatud palju koroonaviirusesse haigestunuid.

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada ja paluda lastevanemaid, kes käisid puhkamas nendes riikides, võimalusel viibida koos oma lastega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi, siis võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada oma reisist riskipiirkonda.

Olukord ei nõua erakorralisi meetmeid koolides ja koolieelsetes lasteasutustes, kuid arvestades grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele:

• Kvaliteetse siseõhu tagab tõhus ja töötav ventilatsioon. Ventilatsioon peab olema töökorras ja regulaarselt nõuetekohaselt hooldatud.
  • Ruume tuleb tuulutada regulaarselt, soovitav iga tunni lõppemisel vähemalt 10 minuti jooksul;
  • Korraldada igapäevaselt märgkoristus, koristamisel pesta pingid/lauad, ukselingid, söögilauad jmt nõuetekohaste pesemis-/ desinfitseerimisvahenditega;
  • Mööblit, riiuleid, radiaatoreid puhastada kaks korda nädalas;
  • Igapäevaselt puhastada ja desinfitseerida tualettruumi sisustus ja pinnad;
  • Tualettruumid varustada piisavas koguses kätepesuvahendiga ning paigaldada jalaga avatavad jäätmekonteinerid. Käsi tuleb kuivatada paberrätikuga või automaatkuivati abil.

COVID-19 iseloomustuse ja korduma kippuvad küsimused koos vastustega leiab Terviseameti kodulehelt.

NB! Lisaküsimuste korral palun pöörduda Terviseameti regionaalosakondade kontakttelefonidele:
1) Põhja regionaalosakond tel. 794 3700
2) Lõuna regionaalosakond tel. 5823 8267
3) Lääne regionaalosakond tel. 5301 0107
4) Ida regionaalosakond tel. 5340 3231

Lasteaial oma Facebooki lehekülg
11. september 2017

Palun külastage lehekülge, hakake SÕBRAKS ja jagage!

25.07.2019  SUVINE TÖÖKORRALDUS 29.07- 2.08.2019
15.07.2019  SUVINE TÖÖKORRALDUS 15.07- 26.07.2019