One moment...
LASTEAIAST    LAPSEVANEMALE    RÜHMAD    DOKUMENDID    KONTAKT    PERSONAL    MENÜÜ    UUDISED    TERVIST EDENDAV LASTEAED (TEL)     GALERII    ÕNNE ja TOOMASE TEATAJA    VABAD TÖÖKOHAD    TEATRID JA ÜRITUSED LASTEAIAS.    PROJEKTID    ROHELINE KOOL
Uudiste arhiiv  Heategevus - Virumaa loomade varjupaik  Kõrvitsad loomaaiale.  Lasteaia mäele valmis terrass.  Roheline reede
Print

25.11 - 11.12.2020 kogusime taas annetusi Virumaa loomade varjupaigale. Tänu tublidele ja hoolivatele lapsevanematele saime varjupaika viia sellise koguse toitu ja muud vajalikku kiisudele ja kutsudele. 

Suur, suur aitäh kõigile, kes annetasid:)

 

2-13. dets. 2019 kogusime taas Virumaa loomade varjupaigale annetusi. Seekord olid fookuses kiisud. 

Ka sel korral oli meie kampaania vägagi edukas, kiisudele sai kogutud päris palju toitu ja muud vajalikku. Tõeliselt hea meel on näha, et meie lasteaia lastele ja vanematele meeldib aidata.

Suur, suur aitäh kõigile, kes varjupaiga kiisusid aitasid !

 

 

17 - 21. dets. 2018 korraldasime oma lasteaias kampaania, mille käigus kogusime Virumaa loomade varjupaiga asukatele toitu ja muud vajalikku.

Kampaania oli vägagi edukas, suur aitäh kõikidele peredele, kes annetasid !

Sügav kummardus ja eriline tänu: Kennethi perele, Siim-Sanderi perele, Mirteli perele, Liisbeti perele, Adeele perele, Emma perele, Marii perele, Mia perele, Janete perele, Kristjani perele, Markuse perele, Elizabethi perele, Emma perele, Demjani perele, Andero perele, Ronja perele, Arabella perele, Kevini perele, kogu Sipsikute rühmale, Girteli perele, Muumi rühma lastevanematele, Kungla lasteaia töötajatele.

© 2009-2021 Lasteaed "Kungla"
Kungla 5a, 44308 Rakvere
Üldtelefon: (+372) 324 1668 või (+372) 5 567 1937
kunglalasteaed@gmail.com
by doIT