One moment...
LASTEAIAST    LAPSEVANEMALE    RÜHMAD    DOKUMENDID    KONTAKT    PERSONAL    MENÜÜ    UUDISED    TERVIST EDENDAV LASTEAED (TEL)     GALERII    ÕNNE ja TOOMASE TEATAJA    E-KOKARAAMAT    VABAD TÖÖKOHAD    TEGEVUS- JA ÕPPEKAVA    PROJEKTID    ROHELINE KOOL
Uudiste arhiiv  KUNGLA LASTEAIA LAPSED ROBOTEXIL 1.DETS. 2018  Heategevus - Virumaa loomade varjupaik  Kõrvitsad loomaaiale 2019  Lasteaia mäele valmis terrass.  Roheline reede
Print

2-13. dets. 2019 kogusime taas Virumaa loomade varjupaigale annetusi. Seekord olid fookuses kiisud. 

Ka sel korral oli meie kampaania vägagi edukas, kiisudele sai kogutud päris palju toitu ja muud vajalikku. Tõeliselt hea meel on näha, et meie lasteaia lastele ja vanematele meeldib aidata.

Suur, suur aitäh kõigile, kes varjupaiga kiisusid aitasid !

 

 

17 - 21. dets. 2018 korraldasime oma lasteaias kampaania, mille käigus kogusime Virumaa loomade varjupaiga asukatele toitu ja muud vajalikku.

Kampaania oli vägagi edukas, suur aitäh kõikidele peredele, kes annetasid !

Sügav kummardus ja eriline tänu: Kennethi perele, Siim-Sanderi perele, Mirteli perele, Liisbeti perele, Adeele perele, Emma perele, Marii perele, Mia perele, Janete perele, Kristjani perele, Markuse perele, Elizabethi perele, Emma perele, Demjani perele, Andero perele, Ronja perele, Arabella perele, Kevini perele, kogu Sipsikute rühmale, Girteli perele, Muumi rühma lastevanematele, Kungla lasteaia töötajatele.

© 2009-2020 Lasteaed "Kungla"
Kungla 5a, 44308 Rakvere
Üldtelefon: (+372) 324 1668 või (+372) 5 567 1937
kunglalasteaed@gmail.com
by doIT