KIK projektis" Puhta vee tekkekoht" osalemine   Projektis " Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid" osalemine  Projektis "Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides" osalemine  Projektis "Sotsiaalpedagoogika ja keskkonnapedagoogika kasutamise parimad praktikad Norras ja Rootsis" osalemine  Projektis "Ettevõtlik kool" üle-eestiline edulugude konkurss "õppimine on põnev!" osalemine  Projektis "Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laps lasteaias" osalemine  Suukooli projektis "Hambad puhtaks" osalemine  Virumaa Teataja joonistusvõistlus "Mina märkan"

Projektide logo

22-23 sept. külastas meie lasteaia meeskond Narva-Jõesuud, kus toimus koolitus teemal „Aktiivsus-ja tähelepanuhäirega  laps lasteaias.“

Kuna iga aastaga suureneb lasteaias nende laste arv, kes vajavad õppimiseks ja teiste lastega koosolemiseks eraldi toetamist, siis oli selline koolitus meie õpetajatele väga vajalik.

Koolituse viis läbi kliiniline psühholoog Angela Jakobson. Loengute käigus said osalejad teada, mis on aktiivsus- ja tähelepanuhäire, selle põhjused, millist ravi ja sekkumisi kasutatakse, kuidas jõuda koostööni vanematega, kuidas luua toetav keskkond nendele lastele ja milliseid strateegiaid rühmaruumis kasutada, et laste keskendumist võimalikult hästi toetada.

Koolitus oli väga huvitav ja andis õpetajatele palju praktilisi teadmisi, mida edaspidi oma rühmas kasutada.