One moment...
LASTEAIAST    LAPSEVANEMALE    RÜHMAD    DOKUMENDID    KONTAKT    PERSONAL    MENÜÜ    UUDISED    TERVIST EDENDAV LASTEAED (TEL)     GALERII    ÕNNE ja TOOMASE TEATAJA    VABAD TÖÖKOHAD    TEATRID JA ÜRITUSED LASTEAIAS.    PROJEKTID    ROHELINE KOOL
Lasteaia päevakava  Hoolekogu.  Meie visioon, missioon, põhiväärtused  Traditsioonid  Tänusõnad  Lasteaia tasu
Print

RAKVERE  KUNGLA LASTEAIA HOOLEKOGU LIIKMED

2020/2021 ÕPPEAASTAL

Hoolekogu esimees: Christel Aunapuu

Hoolekogu aseesimees: Katri Rosar

 

 

 

Nimi

Rühm

Kontakttelefonid

e-mail

1.

Käthlin Mitendorf

Öökullipere

53415014

kathlinmitendorf@gmail.com

2.

Katri Rosar

Mõmmi rühm

53445008

katri9@hotmail.com

3.

Dione Tipka

Mesimummu r.

53 455 774

dione500@yahoo.com

4.

Liis Saarpuu

Muumi rühm

53 895 970

liis.saarpuu@gmail.com

5.

Triin Reineberg

Päikesejänku r.

55 661 229

triinreineberg@gmail.com

6.

Anni Kruuse

Sipsiku rühm

56 244 157

annikruuse87@gmail.com

7.

Merilin Talalaev

Pipi rühm

59 032 542

merilinmitendorf@gmail.com

8.

Angela Mägi

Poku rühm

56276689

angela.magi1980@gmail.com

9.

Ele Erm

Lepatriinu rühm

52 014 63

eleerm5@gmail.com

10.

Cristhel Aunapuu

Tähekese rühm

56 789 919

kiristall@gmail.com

11.

Inga Murula-Riim

Karupeg Puhh

51 087 96

inga@murula.eu

12.

Reelika Neeno

Krõlli rühm

5264823

reelikan@gmail.com

13.

Vilja Messer

LV esind.

32 22 336

vilja.messer@rakvere.ee

14.

Mall Jaakson

Ped.esind.

58 015 938

mall.jaakson.001@mail.ee

 

 

Lasteaia direktor Liidia Bobkova. Tel 55 650 109; 55 67 19 37; 32 442 50

e-mail kunglalasteaed@gmail.com

 

© 2009-2021 Lasteaed "Kungla"
Kungla 5a, 44308 Rakvere
Üldtelefon: (+372) 324 1668 või (+372) 5 567 1937
kunglalasteaed@gmail.com
by doIT