KIK projektis" Puhta vee tekkekoht" osalemine   Projektis " Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid" osalemine  Projektis "Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides" osalemine   Projektis „Sotsiaalpedagoogika ja keskkonnapedagoogika kasutamise parimad praktikad Norras ja Rootsis“ osalemine   Projektis " Ettevõtlik kool"Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” osalemine  Projektis "Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laps lasteaias" osalemine  Suukooli projektis "Hambad puhtaks" osalemine  Virumaa Teataja joonistusvõistlus "Mina märkan"

Vahvas projektis "Hambad puhtaks" osalevad meie lasteaiast rühmad:

Päikesejänkud, Pokud, Muumid, Mõmmid, Sipsikud, Tähekesed, Karupoeg Puhhid, Lepatriinud, Öökullid, Krõllid.

Projekti eesmärk on kaardistada meie laste hambapesuharjumusi. Projekt kestab 1. okt. 2018 - aprill 2019.

Rohkem infot saab oma rühma õpetajalt või lehelt suukool.ee