KIK projektis" Puhta vee tekkekoht" osalemine   Projektis " Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid" osalemine  Projektis "Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides" osalemine   Projektis „Sotsiaalpedagoogika ja keskkonnapedagoogika kasutamise parimad praktikad Norras ja Rootsis“ osalemine   Projektis " Ettevõtlik kool"Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” osalemine  Projektis "Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laps lasteaias" osalemine  Suukooli projektis "Hambad puhtaks" osalemine  Virumaa Teataja joonistusvõistlus "Mina märkan"

Taotlesime toetust  ja  saime positiivse vastuse!

Innove logo

"Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“;

„8.6 Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“;
TAT kood: 2014-2020.1.02.001002.02.15-0002    eesmärgiga korraldada  meeskonnakoolitus: Sisehindamise parimate praktikatega tutvumine Narva lasteaedades Päikene ja Pääsuke.

Koolitus toimus 20.05.2018.a

Tutvusime lasteaedadega, nende sisehindamise süsteemidega, saime uusi mõtteid ja kogemusi, mida edaspidi oma töös kasutada.
Külastasime Narva linnust ja  tutvusime linnaga, kellest võib saada  Euroopa kultuuripealinn 2024.

Projekti toetas SA Innove, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

• Õppisime  nägema ja hindama seda väärtust, mida erinevad inimesed  ja uued teadmised meeskonnale ning organisatsioonile   kaasa toovad ja  tunda
  • Mõstame „meie” tunde vajalikkust