Projektis "Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides" osalemine   KIK projektis" Puhta vee tekkekoht" osalemine   Projektis „Sotsiaalpedagoogika ja keskkonnapedagoogika kasutamise parimad praktikad Norras ja Rootsis“ osalemine   Projektis " Ettevõtlik kool"Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!” osalemine

2016-2017 õppeaasta

Räpina Aianduskooli eestvedamisel toimub taimeprojekt "Sõprusetera" .

Osalevad  Öökullipere, Pipi, Krõlli rühma lapsed.  Kasvatatakse, hooldatakse ja vaadeldakse aedherne taimi.

Alushariduse parimate praktikate jagamise õpiüritus

Sihtasutus Innove kuulutas perioodil 2016-2018 programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“ tegevuse „Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine“ raames välja taotlusvooru, mille eesmärk on toetada koolimeeskondade koostööd ja ühist õppimist, et aidata kaasa ühise õppimise kultuuri saamisele osaks haridusasutuste organisatsioonikultuurist, kaasava hariduse põhimõtete rakendumisele ja kohalike kogukondade teadlikkuse suurendamisele haridusvaldkonna suundumustest ja valikutest.

Meie lasteaial avanes võimalus  projektis osaleda.

Alateema "Meeskond, usaldus ja koostöö. Meeskonna tundmaõppimine Belbini meeskonnarollide mudeli baasil".
Koolitus toimus 27.- 28.mail Nelijärve puhkekeskuses.
Koolituse läbiviija: Kaie Kivisaar

EL Sotsiaalfond